Čia galioja bendradarbiavimo principas - laimėti turi visi !

Mūsų tikslas - pridėtinės vertės sukūrimas
Mūsų vertybės - patikimumas ir partnerystė
Mūsų įrankiai - žinios plius pažangios technologijos

IN-TECH
Kai kurie sutrumpinimai ir terminai  E-mail
ISDN (Integrated Services Digital Network) - tai protokolų rinkinys, naudojamas skaitmeninėse telefonijos linijose. Priešingai nei analoginėse linijose, per ISDN yra gaunama geresnė perduodamo balso kokybė, didesnis informacijos siuntimo greitis. Taip pat įmanomas balso ir duomenų siuntimas vienu metu, suteikiamos papildomos telefonijos galimybės vartotojams.
PoE (Power over Ethernet) - tai technologija, kurios pagalba tinklo įrenginiams tiekiamas maitinimas ethernet tinklu. Tam yra naudojamos likusios ethernet kabelio poros. Dažniausiai ši technologija yra taikoma maitinti IP telefonus, bevielės prieigos įrenginius (access points) ir tinklo kameras. Šią technologiją apibrėžia IEEE 802.3af standartas.
PBX (Private Branch eXchange) - tai telefonų stotelės, kurių savininkai yra privačios kompanijos (priešingai nei paslaugų tiekėjai). Tokiose telefonų stotelėse yra naudojami tradiciniai analoginiai telefonai arba specialūs skaitmeniniai gamintojų aparatai.
IP PBX - tai naujos kartos IP (Internet Protocol) pagrindu veikiančios telefonų stotelės. Jose yra naudojami naujos kartos IP telefonai.
IP VPN (Internet Protocol Virtual Private Network) - tai globalus tinklas, veikiantis IP protokolo pagrindu, kuriuo kompanijos skyriai gali būti sujungti į bendrą korporatyvinį kompanijos WAN tinklą.
MPLS (Multiprotocol Label Switching) - tai duomenų perdavimo technologija, naudojama paslaugų tiekėjų tinkluose, skirta pernešti aukštesnio lygio protokolus (pvz.: IP). Ši nauja technologija keičia senesnes, kaip FrameRelay arba ATM todėl, kad MPLS technologija buvo kurta, atsižvelgiant į dabartinius poreikius ir technines galimybes.
FrameRelay - tai gana sena duomenų perdavimo technologija, naudojama paslaugų tiekėjų tinkluose, skirta pernešti aukštesnio lygio protokolus (pvz IP). Šios technologijos pagalba kompanijos skyriai yra sujungiami "taškas-taškas" principu.
Leased Line - skirtinė linija. Skirtine linija yra sujungiamos dvi vietovės (kompanijos skyriai). Skirtingai nei kitos technologijos, skirtinė linija garantuoja pageidaujamą duomenų perdavimo greitį tarp kompanijos skyrių.
PSTN (public switched telephone network) - tai pasaulinis "kanalų-komutacijos" telefonijos tinklas. Kaip atitikmuo jam yra internetas - pasaulinis "paketų-komutacijos" tinklas.
PRI (Primary Rate Interface) - tai telekomuni kacijų standartas, veikiantis ISDN protokolu ir skirtas vienu metu perduoti keliems balso arba duomenų kanalams po 64 kbps. Šiaurės Amerikoje ir Japonijoje yra naudojami 23 duomenų ir 1 signalizacijos kanalas (T1), o likusiame pasaulyje yra naudojami 30 duomenų ir 1 signalizacijos kanalas (E1).
BRI (Basic Rate Interface) - tai telekomunikacijų standartas, veikiantis ISDN protokolu ir skirtas vienu metu perduoti dviem balso arba duomenų kanalams po 64 kbps. Dažnai vadinamas "ISDN duetu".
FXO (Foreign Exchange Office) - telefonijos sąsaja, skirta įdiegti analoginę telefonijos liniją.